captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: stabdomas finansavimas panaudoto branduolinio kuro saugyklai

Europos donorai nutarė laikinai sustabdyti finanasavimą didžiausiam Ignalinos atominės elektrinės uždarymo projektui – panaudoto branduolinio kuro saugyklai. Lietuva iki kitų metų kovo pabaigos privalo rasti sprendimą, kaip iš antrojo reaktoriaus bus iškrautas kuras.
Ignalinos AE laikinoji panaudoto branduolinio kuro saugykla.
Ignalinos AE laikinoji panaudoto branduolinio kuro saugykla.

Europos donorai nutarė laikinai sustabdyti finanasavimą didžiausiam Ignalinos atominės elektrinės uždarymo projektui – panaudoto branduolinio kuro saugyklai. Lietuva iki kitų metų kovo pabaigos privalo rasti sprendimą, kaip iš antrojo reaktoriaus bus iškrautas kuras. Jei sprendimų nebus rasta, Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas pagrasino visiškai sustabdyti kontrakto su Rusijos kapitalo Vokietijos įmonės „Nukem" ir GNS konsorciumu finansavimą, sako jėgainės vadovas Žilvinas Jurkšus.

Seime vyksta tarptautinė konferencija „Naujos tendencijos psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos bei kontrolės srityje“. Aapžvelgiamos Lietuvos ir ES šalių alkoholio, tabako ir narkotikų vartojimo tendencijos, pristatyta Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centro parengta metinė ataskaita.

„PZU Lietuva" ekspertai rudenį ir žiemą fiksuoja daugiau įvykių, kuriuose avarijas sukelia ar automobilius apgadina gyvūnai.

Kokius mokate mokesčius už daugiabučiuose laikomus gyvūnus? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, „Naujienų žemėlapis“.

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.  

„Lietuvos diena“ gruodžio 14 d., penktadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...