captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Aleksandro Borodino talentas galingas ir stulbinantis tiek simfonijoje, tiek ir operoje ar romanse. Svarbiausios jo savybės – milžino jėga, didžiulis užmojis, veržlumas ir energingumas, susijęs su įstabiu aistringumu, švelnumu bei grožiu“, – rašė kritikas Vladimiras Stasovas. Apie „Galingojo sambūrio“ narį Aleksandrą Borodiną – pirmadienio viktorinoje.
Aleksandras Borodinas.
Aleksandras Borodinas.

Kovo 2– 5 dienomis Nacionalinis Kauno dramos teatras savo erdves vėl atvers edukacinio festivalio „Nerk į teatrą!“ dalyviams. „Šių metų programa – pilna atradimų netgi mums patiems“, – džiaugiasi teatro šventės jaunimui ir ne tik kuratorė, teatrologė Rugilė Pukštytė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Nei iš vienos kultūros srities mes neturime tokios didelės apimties ir tokio išsamaus žodyno, pagal jį galima tapyti sovietmečio dailininko portretą“, – sako kultūros istorikas dr. Arūnas Streikus apie Vilniaus knygų mugėje pristatytą leidinį „Lietuvos dailininkų žodynas, IV t.:1945–1990“ (sud. M. Žvirblytė).

„Aleksandro Borodino talentas galingas ir stulbinantis tiek simfonijoje, tiek ir operoje ar romanse. Svarbiausios jo savybės – milžino jėga, didžiulis užmojis, veržlumas ir energingumas, susijęs su įstabiu aistringumu, švelnumu bei grožiu“, – rašė kritikas Vladimiras Stasovas. Prie šių savybių dar galima pridėti sodrų ir geraširdišką humorą. Apie prieš 130 metų Anapilin iškeliavusį „Galingojo sambūrio“ narį, kompozitorių Aleksandrą Borodiną – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ vasario 27 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...