captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: apribota Nacionalinės kredito unijos veikla

Lietuvos banko valdyba apribojo Nacionalinės kredito unijos įstaigos veiklą ir skyrė laikinąjį administratorių, prokuratūra pradėjo tyrimą dėl turto iššvaistymo, sulaikyti unijos vadovai.
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Alvyda Bajarūnaitė.
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Alvyda Bajarūnaitė.

Lietuvos banko valdyba apribojo Nacionalinės kredito unijos įstaigos veiklą ir skyrė laikinąjį administratorių, prokuratūra pradėjo tyrimą dėl turto iššvaistymo, sulaikyti unijos vadovai. Pastaraisiais metais kredito unijų veikla suaktyvėjo, šiuo metu jų yra 77, iš kurių 63 susibūrusios į Lietuvos centrinę kredito uniją.

Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas  pareiškė, kad socialdemokratams Laikinojoje Seimo komisijoje balsavus už jo ir dar dviejų „darbiečių" teisinio imuniteto panaikinimą, dirbti su koalicijos partneriais bus sudėtingiau. Kaip vertinti tokį valdančiosios koalicijos partnerio pareiškimą?

Europos Komisija pristatys Socialinių investicijų paketą, kuris, tikimasi, prisidės prie skurdo ir socialinės atskirties mažinimo Europoje. Apie tai – „Naujienų žemėlapyje“.

Penktadienio „Ryto garsų“ svečias – Arvydas Ališauskas, Japonistikos centro Kauno Vytauto Didžiojo universitete įkūrėjas. Jam lapkritį buvo įteiktas Japonijos apdovanojimas už nuopelnus skatinant Japonijos kultūros populiarinimą ir japonų kalbos studijas.

Dar laidoje – spaudos apžvalgos, naujausios žinios, išsami orų prognozė, kitos temos.

Vedėjai Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ – gruodžio 14 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.                 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...