captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Klaipėda be dramos teatro?

„Jeigu visas šis reikalas su teatro rekonstrukcija ilgam įstrigs, tai bus milžiniškas nuostolis visam miestui“, – teigia Klaipėdos dramos teatro literatūrinės dalies vedėjas Gintaras Grajauskas.
Klaipėdos dramos teatro literatūrinės dalies vedėjas Gintaras Grajauskas. ELTA nuotr.
Klaipėdos dramos teatro literatūrinės dalies vedėjas Gintaras Grajauskas. ELTA nuotr.

„Jeigu visas šis reikalas su teatro rekonstrukcija ilgam įstrigs, tai bus milžiniškas nuostolis visam miestui“, –  teigia Klaipėdos dramos teatro literatūrinės dalies vedėjas Gintaras Grajauskas.

„Šiais kūriniais turiu atsakyti ir už žodį, ir už daiktą. Kiekvienas darbelis turi savo kilmės istoriją. Kai kurias ir užrašiau“, – sako skulptorė Ksenija Jaroševaitė, kurios paroda „Sąžinės sąskaita“ veikia Bažnytinio paveldo muziejuje.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „Šiaurės Atėnai“, „7 meno dienos“, „Literatūra ir menas“.

„Nuo Aleksio Churgino prasideda kokybiškas vakarų literatūros vertimas, daugelis pasaulio klasikos kūrinių lietuvių skaitytojui tapo prieinami jo dėka“, – vertėjo A. Churgino darbus vertina literatūrologė Irena Varnaitė.

„Jeigu visas šis reikalas su teatro rekonstrukcija ilgam įstrigs, tai bus milžiniškas nuostolis visam miestui“, – teigia Klaipėdos dramos teatro literatūrinės dalies vedėjas Gintaras Grajauskas. Į Lietuvos Respublikos Prezidentę su prašymu kreipėsi Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas aktorius Vytautas Paukštė, išreikšdamas nerimą dėl  nepakankamų asignavimų, skiriamų Klaipėdos dramos teatro rekonstrukcijai. Apie susiklosčiusią situaciją uostamiesčio teatre mintimis dalinasi bendrovės „Pamario restauratorius“ vadovas Aldas Kliukas, Klaipėdos dramos teatro vadovas Gediminas Pranckūnas, teatro kultūros projektų vadovas Tomas Juočys ir teatro literatūrinės dalies vedėjas Gintaras Grajauskas.

Ved. Raminta Jonykaitė.

„Ryto allegro“ gruodžio 14 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...