captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: iliustratorius Karolis Strautniekas

„Galbūt piešimas turėjo labai stiprią terapinę funkciją, padėdavo įsigilinti į save, pajusti, suvokti save, o paauglystėj tai buvo ypač svarbu“, – kodėl pasirinko iliustratoriaus kelią, prisimena menininkas Karolis Strautniekas, sukūręs „Kino pavasariui“ naują vizualinį identitetą „Nauji vėjai“.
Iliustratorius Karolis Strautniekas. karolismasilionis.com nuotr.
Iliustratorius Karolis Strautniekas. karolismasilionis.com nuotr.

„Siekiame, kad mūsų veikla po Mažosios kultūros sostinės renginių nenutrūktų, liktų išliekamoji vertė, atsirastų naujų edukacijų, turistinių maršrutų, paslaugų. O minint Ievos Simonaitytės metus, netikėtai atsiranda giminaičių, įdomių iniciatyvų, net pirmasis rašytojos romanas keliauja iš namų į namus“, – sako visus metus truksiančių Priekulės šventinių renginių aktyvios organizatorės Raimonda Damulienė ir Laima Lemežienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.  

„Traumuota posovietinių viešųjų erdvių agonija tik įsibėgėja: klesti politikų konjunktūra, menininkų bestuburiškumas, visiškas idėjų deficitas“, – savo komentare pastebi menotyrininkas Virginijus Kinčinaitis.

„Galbūt piešimas turėjo labai stiprią terapinę funkciją, padėdavo įsigilinti į save, pajusti, suvokti save, o paauglystėj tai buvo ypač svarbu“, – kodėl pasirinko iliustratoriaus kelią, prisimena menininkas Karolis Strautniekas, sukūręs „Kino pavasariui“ naują vizualinį identitetą „Nauji vėjai“. Pasak iliustratoriaus, piešiančio praktiškai vien tarptautiniams klientams, tarp kurių yra „The New York Times“, „Facebook“ ir „Mini Cooper“, vis dėlto „labai svarbus asmeninių darbų darymas, nes užsiimdamas savo kūryba tu gali daugiau ištransliuoti, perteikti stipresnes emocijas negu komerciniame kūrinyje“. Pokalbis su K. Strautnieku apie naujus vėjus ne tik „Kino pavasaryje“, bet ir iliustracijos pasaulyje, iliustracijų galią vaizdų kultūroje ir kūrybinę patirtį.

„Ryto allegro“ vasario 14 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...