captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Juk ir mes esame tokie pat žmonės kaip ir mūsų kaimynai, ir norime visomis teisėmis, priklausančiomis visai žmonijai, lygiai su mūsų kaimynais naudotis”, – pirmojo „Aušros“ numerio pratarmėje rašė lietuvių visuomenės veikėjas, kultūrininkas, mokslininkas, daktaras Jonas Basanavičius. Apie jį – pirmadienio viktorinoje.
Lietuvių visuomenės veikėjas<br> kultūrininkas<br> mokslininkas<br> daktaras Jonas Basanavičius.
Lietuvių visuomenės veikėjas
kultūrininkas
mokslininkas
daktaras Jonas Basanavičius.

„Siekiame sukurti tokį teatrą, tokį renginį, po kurio nesinorėtų išeiti, kad žiūrovas jaustųsi taip, lyg atėjęs į namus“, – sako aktorė ir režisierė Eglė Tulevičiūtė, pristatydama sostinėje duris atvėrusiame namų teatre „Arbatvakariai“ vyksiantį premjerinį spektaklį „Pakeliui į Rojų“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Literatūros kritikės Elžbietos Banytės naujų knygų apžvalgoje – trys romanai: Salvadoro Dali „Paslėpti veidai“, Salmano Rushdie „Vidurnakčio vaikai“, Leonardo Padura „Sudie, Hemingvėjau“.

„Juk ir mes esame tokie pat žmonės kaip ir mūsų kaimynai, ir norime visomis teisėmis, priklausančiomis visai žmonijai, lygiai su mūsų kaimynais naudotis”, – pirmojo „Aušros“ numerio pratarmėje rašė laikraščio įkūrėjas, lietuvių visuomenės veikėjas Jonas Basanavičius, Lietuvos istorijoje pramintas „tautos patriarchu”, numatęs jos ateitį ir kelius Nepriklausomybei pasiekti. Vasario 16-ąją sukaks 90 metų, kai šis kultūrininkas, mokslininkas, 1918-ųjų vasario 16-osios Nepriklausomybės akto signataras iškeliavo Anapilin. Apie daktarą Joną Basanavičių – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ vasario 13 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close