captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: aptarė buhalterinės apskaitos aktualijas

Praėjusią savaitę Žemės ūkio bendrovių asociacijos iniciatyva surengtoje konferencijoje buvo aptartos žemės ūkio įmonių buhalterinės, finansinės apskaitos ir mokesčių aktualijos. Paaiškėjo, kad yra nemažai valstybės lygiu skubiai spręstinų klausimų.

Praėjusią savaitę Žemės ūkio bendrovių asociacijos iniciatyva į konferenciją susirinkę šalies žemės ūkio bendrovių vyriausieji finansininkai-buhalteriai aptarė žemės ūkio įmonių buhalterinės, finansinės apskaitos ir mokesčių aktualijas. Paaiškėjo, kad yra nemažai valstybės lygiu skubiai spręstinų klausimų.

Neseniai Vilniuje vykusioje sodininkų mėgėjų šventėje buvo pagerbti ir paskatinti geriausiai savo sklypelius tvarkantys sodininkai ir daržininkai. Šiuo metu sostinės teritorijoje yra registruota apie 240 sodininkų mėgėjų bendrijų. Kai kurios jų įsteigtos prieš pusšimtį metų ar net ir seniau. Atkūrus Lietuvoje Nepriklausomybę, kai kas jas vertino kaip sovietinių laikų reliktą, įrodinėjo, kad jos greitai išnyks, taps daugiaaukščių gyvenamųjų namų kvartalais. Per pastaruosius du dešimtmečius nė viena sodininkų mėgėjų bendrija, esanti sostinės teritorijoje, nenutraukė veiklos. Daugelis sodininkų bendrijų puoselėja savas tradicija, dirba svarbų švietėjišką darbą. Kas būdinga šiandien mėgėjiškai sodininkystei „Antavilių“ ir „Skambučio“ sodininkų bendrijose, kur link jos kreipia savo veiklą?

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, gruodžio 14 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...