captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: architektas Arūnas Eduardas Paslaitis

„Mano nuomone, architektūra virsta dizainu. Nes pažiūrėkit, kaip pasikeitė administraciniai pastatai, juk nebėra atskirų darbo kabinetų, viskas mobilu, lygiai taip pat gyvenamieji namai – jie lyg fabrikiniai. Tie pastatai tampa dizainu, jie surenkami, kaip koks automobilis, kuris surenkamas gamykloje“, – pastebi architektas Arūnas Eduardas Paslaitis, įvertintas Vyriausybės kultūros ir meno premija.
Architektas Arūnas Eduardas Paslaitis.
Architektas Arūnas Eduardas Paslaitis.

In memoriam poetas Vacys Reimeris.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Vaikai, turintys disleksijos sutrikimą, nesidžiaugia skaitydami, nes tai jiems yra sunkus procesas: kiekvieną kartą skaitymas yra vis kitoks, nenuspėjamas, vaikai nežino, kur sustos, patirs kliūčių. Kartais jiems raidės gali apsiversti aukštyn kojomis, jie gali netikėtai išgirsti, kad perskaitė vieną žodį, nors skaitė visai kitą“,  – aiškina Vilniaus universiteto Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedros docentė dr. Rasa Barkauskienė. Su rubrika „Kalbos rytas“ – apie disleksiją.

„Mano nuomone, architektūra virsta dizainu. Nes pažiūrėkit, kaip pasikeitė administraciniai pastatai, juk nebėra atskirų darbo kabinetų, viskas mobilu, lygiai taip pat gyvenamieji namai – jie lyg fabrikiniai. Tie pastatai tampa dizainu, jie surenkami kaip koks automobilis, kuris surenkamas gamykloje“, – pastebi architektas Arūnas Eduardas Paslaitis, įvertintas Vyriausybės kultūros ir meno premija. Pokalbis su architektu apie suprojektuotus pastatus, architekto atsakomybę prieš ateities kartas ir jau daugelį metų piešiniuose įamžinamus nykstančius Lietuvos dvarus.

Ved. Austėja Kuskienė.                           

„Ryto allegro“ vasario 8 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/  

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...