captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Irena Veisaitė – gyvenimas telpa į vieną kumštį

„Labai daug ką prisimeni, bet kartu yra toks jausmas, kad man jau 89-eri metai, o jei pažiūriu į gyvenimą, tai atrodo, kad jis telpa į vieną kumštį...“ – sako teatrologė Irena Veisaitė, kurios likimas atskleidžiamas istoriko Aurimo Švedo knygoje.
Teatrologė Irena Veisaitė.
Teatrologė Irena Veisaitė.

 „Audžiant negalima daryti klaidų. Žinau tokių žmonių, kurie audimo metu padarytą klaidą vėliau iškerpa ir numeta. Bet čia juk tiek darbo išmesta. Reikia labai apgalvoti. Aš mėgstu improvizuoti ir atsiradusį netikslumą apžaisti taip, kad jis išnyktų kaip klaida“, – pasakoja naują parodą pristatęs tekstilininkas Feliksas Jakubauskas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Kultūros komentare su rubrika „Požiūris“ kompozitorius Giedrius Kuprevičius kviečia į virtualią koncertų salę, kur laukdami koncerto klausysimės jo minčių apie tai, kas rūpi ne tik koncertų lankytojams.

„Labai daug ką prisimeni, bet kartu yra toks jausmas, kad man jau 89-eri metai, o jei pažiūriu į gyvenimą, tai atrodo, kad jis telpa į vieną kumštį. O paskui, kai tą kumštį paleidi, pamatai, kiek ten daug visko būta,“ – sako teatrologė Irena Veisaitė, kurios likimas atskleidžiamas istoriko Aurimo Švedo knygoje „Irena Veisaitė: gyvenimas turėtų būti skaidrus“. Reportažas iš Vilniaus universitete vykusios diskusijos, kurioje knygos herojė prof. I. Veisaitė, autorius A. Švedas ir literatūrologas Mindaugas Kvietkauskas aiškinosi knygoje keliamus klausimus ir turinio niuansus.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ vasario 7 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/  

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...