captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai: ar griežtinama prekyba alkoholiu sumažins jo vartojimą?

Nuo sausio pirmosios nebebus galima  prekiauti alumi, alaus mišiniu ir sidru stipresniu nei 7,5 proc. ir išpilstytu į didesnę nei vieno litro tarą. Įstatymo rengėjai sako, jog tai dar vienas žingsnis kovoje prieš įsikerojantį alkoholizmą. Kiek šis įstatymas pasiteisins?
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Nuo sausio pirmosios nebebus galima prekiauti alumi, alaus mišiniu ir sidru stipresniu nei 7,5 proc. ir išpilstytu į didesnę nei vieno litro tarą. Įstatymo rengėjai sako, jog tai dar vienas žingsnis kovoje prieš įsikerojantį alkoholizmą. Kiek šis įstatymas pasiteisins?

Seimas ketvirtadienį balsuos dėl naujos Vyriausybės programos.

Laikinoji Seimo komisija, sprendžianti dėl Darbo partijos parlamentarų neliečiamybės panaikinimo, ketvirtadienį rinksis į posėdį.

Plaukikė Rūta Meilutytė pasiekė naują planetos rekordą.

Paskirtasis energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius neatmeta galimybės dar iki Kalėdų priimti sprendimus, kurie leistų nuo kitų metų sumažinti elektros kainą vartotojams. Kokios realios galimybės sumažinti elektros kainas?

Taip pat laidoje spaudos apžvalgos, verslo naujienos, „Lietuvos žinių“ apžvalgininko Ramūno Terlecko komentaras, tradicinė ketvirtadienio rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, gamtininko Selemono Paltanavičiaus žvilgsnis į sniegingą žiemą gamtoje.  

Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ gruodžio 13 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...