captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: „Viešvė“ sėkmingai didina gamybą, kuria darbo vietas

Dar tik vienuoliktus metus gyvuojanti medienos apdirbimo įmonė UAB „Viešvė“, įsikūrusi Jurbarko rajono Karšuvos girios bei Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato prieigose, vertinama už sparčią verslo plėtrą, svarų indėlį didinant vietos gyventojų užimtumą. Kas lemia bendrovės sėkmę?  
UAB „Viešvė“ direktorius Raimondas Jasulis.
UAB „Viešvė“ direktorius Raimondas Jasulis.

Tragedija Kėdainiuose, kai ligoninėje mirė artimųjų žiauriai sumuštas keturmetis, dar kartą valdžią, politikus, kiekvieną mūsų privertė gilintis į šią baisią nelaimę, vaikų teisių situaciją Lietuvoje. Eilinį kartą priekaištų kruša socialiniams darbuotojams, daugybė šnekų apie pasekmes, mažokai apie tikrąsias vaikų tragedijų priežastis ir jų išgyvendinimo galimybes.

Kad praėjusiais metais Ukmergės rajone bendruomeniškiausia bendruomene buvo išrinkta Veprių kaimo bendruomenė, daug lėmė ir jos įgyvendintas patriotiškas projektas, skirtas Vepriams, kaip mažajai Lietuvos kultūros sostinei paminėti. Vykdant šį projektą, vepriškiai mokėsi juostų rišimo, vilnos įvėlimo bei tapymo ant šilko. Kai kurie jų sugebėjo Veprių vaizdus perkelti į juostas, vilną, net ir ant šilko.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, vasario 7 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...