captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Daugelis nepastebi palankių galimybių, nes dažnai jos ateina apsirengusios darbiniais rūbais ir būna panašios į paprastą darbą“, – teigė žymusis amerikiečių išradėjas Thomas Alva Edisonas, gavęs daugiau nei tūkstantį išradimų patentų JAV ir beveik tris tūkstančius kitose šalyse. Apie prieš 170 metų gimusį fenomenalųjį išradėją – pirmadienio viktorinoje.  
Žymusis amerikiečių išradėjas Thomas Alva Edisonas.
Žymusis amerikiečių išradėjas Thomas Alva Edisonas.

„Kiekvienos gėlės žiedas – lyg žmogaus gyvenimas, pro kurį galime praeiti ir taip nepastebėti jo grožio. O galime sustoti, užduoti klausimus ir klausytis. Trumpų istorijų. Graudžių ir liūdnų, juokingų ir absurdiškų. Tokių, kokie būna žmonių likimai“, – sako režisierė Nijolė Indriūnaitė, teatre „Lėlė“ pristatanti naujausią savo darbą, spektaklį visai šeimai „Gėlių istorijos“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Naujų knygų apžvalgoje, kurią parengė Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos specialistė Eglė Baliutavičiūtė, du leidiniai – J. K. Rowling, Jack Thorne ir John Tiffany dviejų dalių pjesė „Harry Potter ir prakeiktas vaikas“ bei amerikiečių rašytojo Hugho Howey „Šachta“, postapokaliptinis mokslinės fantastikos romanas apie tolimą ateitį.

„Daugelis nepastebi palankių galimybių, nes dažnai jos ateina apsirengusios darbiniais rūbais ir būna panašios į paprastą darbą“, – teigė žymusis amerikiečių išradėjas Thomas Alva Edisonas, išradęs kaitinamąją lemputę, fonografą, kino projektorių, tobulinęs telefoną, telegrafą, gavęs daugiau nei tūkstantį išradimų patentų JAV ir beveik tris tūkstančius kitose šalyse. Tokio išradimų patentų skaičiaus nėra išduota nė vienam žmogui pasaulyje. Vasario 11-ąją sukaks 170 metų, kai gimė fenomenalusis išradėjas. Tad apie Thomą Edisoną ir vieną jo išradimų - fonografą – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ vasario 6 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...