captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kultūros savaitėje“ – fotografo Algimanto Aleksandravičiaus kelionės po Lietuvą

„Nepavargau nuo žmonių. Man patinka daryti portretus, bendrauti, bet su metais vis dažniau pakeliu akis ir į dangų“, – sako fotografas Algimantas Aleksandravičius, atidaręs parodą „Lietuva – praskleidus debesų apklotą“.
Fotografas Algimantas Aleksandravičius.
Fotografas Algimantas Aleksandravičius.

Teatro ir kino aktorius Regimantas Adomaitis švenčia 80-ąjį gimtadienį, tad ta proga pažvelgsime į ryškiausius jo darbus kine. „Reikšmingi kūriniai, talentingi vaidmenys kaip chameleonai – kelia vis naujus klausimus. Tarkim, „Niekas nenorėjo mirti“ – vis ieškom argumentų, kodėl mėgstam arba nekenčiam šio filmo“, – pastebi istorikas Aurimas Švedas.

„Šiuolaikiniam žmogui įsigriebti ir laikytis vienos profesijos yra ir didelė prabanga, ir rizika“, – sako pianistas, garso režisierius, žurnalistas Šarūnas Meškys, laimėjęs tarptautinį Yannno Tierseno muzikinių klipų konkursą.

„Visada galvojau, kad memuarai labai nuobodu, kam juos rašyti, bet niekada nesakyk niekada. Aišku, laikas ir atmintis gerokai pakoregavo knygą“, – sako Violeta Palčinskaitė, kurios memuarai „Atminties babilonai arba aš vejuos vasarą“ dalyvauja „Metų knygos rinkimuose“. 

Kompozitorius Giedrius Kuprevičius kultūros komentare pakvies į virtualią koncertų salę, kur laukdami koncerto klausysimės jo minčių apie tai, kas rūpi ne tik koncertų lankytojams.

Užsienio kultūros naujienų apžvalgoje – apie meno pasaulyje kilusį nerimas dėl Jungtinių Valstijų prezidento Donaldo Trumpo sprendimo uždrausti septynių musulmoniškų šalių piliečiams įvažiuoti į šalį. Taip pat – apie Kinijos bandymus atgaivinti kadaise šalį visame pasaulyje garsinusi porceliano meną.

„Nekuriu socialinės fotografijos, noriu parodyti ne pavargusią, bet gražią Lietuvą“, – sako fotografas A. Aleksandravičius, atidaręs parodą „Lietuva – praskleidus debesų apklotą“. Su fotografu sėsim ir pakalbėsim apie keliones po Lietuvą, įspūdžius, žmones – kaip gyvename šiandien.

Ved. Raminta Jonykaitė.

„Kultūros savaitė“ – vasario 4 d., šeštadienį, nuo 09.05 iki 11.00 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama vasario 5 d. 00.05 val.

http://www.facebook.com/#!/pages/Kult%C5%ABros-savait%C4%97/231824880244882

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...