captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie modernaus pasaulio iššūkius tradicinei tautodailei

„Tautodailės turinys nuolat formuojamas priklausomai nuo santykio su dabartimi“, – įsitikinęs Lietuvos tautodailininkų sąjungos pirmininkas Jonas Rudzinskas.
Lietuvos tautodailininkų sąjungos pirmininkas Jonas Rudzinskas.
Lietuvos tautodailininkų sąjungos pirmininkas Jonas Rudzinskas.

„Muzikos slėniuose publika galės mėgautis tuo, kas įprasta ir nuolat traukia, be ko negalėtume įsivaizduoti visaverčio Lietuvos muzikinio peizažo“, – žada Lietuvos nacionalinės filharmonijos generalinė direktorė Rūta Prusevičienė, kviesdama į 76-ąjį koncertų sezoną.

Kultūros savaitraščių apžvalga.

„Jeigu pradėtume nagrinėti kokio eksperimentinės muzikos festivalio programą, lengvai įsitikintume, kad ten nebeišgirsime nieko ultra novatoriško. Standartai jau nusistovėję, eksperimentinė muzika tampa prognozuojama. Terminas nebetenka savo energijos, bet žodis experimental dar suteikia vilties, kad viskas bus panaudota kažkaip kitaip“, – sako elektroninės muzikos kompozitorius Vladas Dieninis. 

„Tautodailės turinys nuolat formuojamas priklausomai nuo santykio su dabartimi“, – įsitikinęs Lietuvos tautodailininkų sąjungos pirmininkas Jonas Rudzinskas. Apie modernaus pasaulio iššūkius tradicinei tautodailei, apie galimą liaudies meno pakilimą arba atgimimą pokalbis studijoje su LTS pirmininku Jonu Rudzinsku ir buvusiu sąjungos vadovu, architektu, paveldo puoselėtoju dr. Jonu Glemža.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ vasario 3 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/?fref=ts

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close