captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kokia vaikų kasdienybė globos namuose, šeimynose ar juos priglaudžiančiose šeimose?

Kokiomis sąlygomis gyvena vaikai, kurių nesugeba dėl vienokių ir kitokių priežasčių auginti jų tėvai, iš kurių vaikai atimami dėl pačių vaikų gerovės?  

Į Kauno Karmėlavos oro uostą dviem lėktuvais iš Vokietijos atvyksta apie 70 Vokietijos karių. Vėliau prie jų prisijungs dar per 450 Vokietijos karių su savo ginkluote ir apie 100 įvairios karinės technikos vienetų ir sudarys vieną iš NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės manevrinių kuopų, kuri drauge su Nyderlandų ir Norvegijos kariais bus dislokuota Lietuvoje.

Keliaujantys  traukiniais nuo vasario 1 d. už kelionę galės atsiskaityti elektroniniu bilietu. 

Antradienis – paskutinė diena vilniečiams ir miesto svečiams, kuriems kuo nors svarbus kino teatras „Lietuva“. Į jį dar galima užsukti, nes po specialios ekskursijos „Susitikimo pradžia“ bus skelbiama Modernaus meno centro statybų pradžia. 

Mykolo Drungos parengta užsienio spaudos apžvalga.

Nuo vasario 1 d. bankai privalo gyventojams pasiūlyti būtiniausias mokėjimo paslaugas gauti už fiksuotą kainą, bet gyventojai neprivalo priimti banko pasiūlymo – gali laisvai rinktis.

Vasario pirmąją prieš 80 metų gimė kardinolas, Vilniaus arkivyskupas metropolitas, Romos katalikų bažnyčios kanonistas ir diplomatas Audrys Juozas Bačkis ir dainininkas Vaclovas Daunoras.

Vedėjai Gabija Naryšytė ir Saulius Liauksminas.

Vasario 1-osios, trečiadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close