captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: politologija. Kur riba tarp filosofijos ir praktikos?

Prieš 25-erius metus įkurtas Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas kviečia švęsti gimtadienį kartu. Kaip Institutas augo ir keitėsi kartu su atgimstančia Lietuva? Kokie didžiausi šios mokslo krypties pasiekimai Lietuvoje?
Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas. tspmisa.lt nuotr.
Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas. tspmisa.lt nuotr.

„Kuriame kultūrinę erdvę miestui, kurioje išsaugosime šiai vietai būdingą bendruomeniškumo aurą“, – apie simbolišką ir netradicinę Modernaus meno centro statybų buvusiame kino teatre „Lietuva“ pradžią pasakoja MMC direktorė Milda Ivanauskienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Dabar jau turiu pasirinkimą: 8 doleriai per valandą už sutvarkytą butą Floridoje arba akademinis darbas Lietuvoje“, – su rubrika „Požiūris“ pastebėjimais iš JAV dalysis ten besistažuojanti socialinių mokslų daktarė Irena Alperytė.

Prieš 25-erius metus įkurtas Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas kviečia švęsti gimtadienį kartu. Kaip per tuos metus Institutas augo ir keitėsi kartu su atgimstančia Lietuva? Kaip keičiasi politologų vaidmuo modernėjančioje visuomenėje? Kodėl kartais politologų prognozės – klaidingos? Kokie didžiausi šios mokslo krypties pasiekimai Lietuvoje? Apie tai – pokalbyje su VU TSPMI direktoriumi prof. dr. Ramūnu Vilpišausku ir VU TSPMI doc. dr. Inga Vinogradnaite.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ sausio 31 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...