captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: neturite kultūros projektų rėmėjų? Mokykitės, kaip juos pritraukti

„Paramos pritraukimas yra viena populiariausių ir labiausiai pageidaujamų temų tarp kultūros sektoriaus atstovų, tačiau paradoksalu yra tai, kad šia tema itin mažai rašoma, o dar rečiau mokoma“, – problemą įvardija Kūrybiškos Europos biuro Lietuvoje atstovė Eglė Deltuvaitė.
Kūrybiškos Europos biuro Lietuvoje atstovė Eglė Deltuvaitė.
Kūrybiškos Europos biuro Lietuvoje atstovė Eglė Deltuvaitė.

„Šešiolika Tbilisio menininkų pristato parodą. Jų tikslas atspindėti būsimą Gruzijos ateitį ir kurti ją dabar, panaudojant apleistą infrastuktūrą, stengiantis įveiklinti apleistas erdves, neveikiančius muziejus. Gruzija išgyvena lūžio momentą, ieškodama savos tapatybės“, – sako Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro vadovas menotyrininkas Ignas Kazakevičius.

Kultūros ir meno mėnraščio „Kultūros barai“ sausio numerio apžvalga su vyriausiąja redaktore Laima Kanopkiene.

„Kaune žurnalą kūrė daugiau kaip dvidešimt autorių. Turėjome tik savaitę, bet ji buvo nepaprastai intensyvi ir davė išskirtinį rezultatą“, – apie išleistą žurnalą Kaunui pavadinimu „Į“ pasakoja projekto iniciatorius, Lietuvos fotomenininkų sąjungos pirmininkas Gintaras Česonis. 

„Paramos pritraukimas yra viena populiariausių ir labiausiai pageidaujamų temų tarp kultūros sektoriaus atstovų, tačiau paradoksalu yra tai, kad šia tema itin mažai rašoma, o dar rečiau mokoma“, – problemą įvardija Kūrybiškos Europos biuro Lietuvoje atstovė Eglė Deltuvaitė. Pasak Evos Brazdžionytės, biuro MEDIA skyriaus koordinatorės, „lėšų iš privačių rėmėjų pritraukimas yra viena aktualiausių šio sektoriaus problemų, o naujų verslo ir vadybos modelių paieška bei kompetencijų didinimas šioje srityje yra vienas iš „Kūrybiškos Europos“ krypčių prioritetų“. Nuo ko pradėti rėmimo paieškas? Kaip pamatuoti rėmimo grąžą? Kaip susirasti ilgalaikių rėmėjų ir suformuoti ilgalaikę partnerystę? Kokie yra rėmimo projektų valdymo metodai? Kokie tarp menininkų sklando mitai apie verslininkus? Kodėl potencialūs rėmėjai gali nesusidomėti kultūros projektu? Apie tai pokalbis su Egle Deltuvaite, Eva Brazdžionyte, jaunu rėmėju, grafikos dizaineriu Jonu Lekevičiumi, draudimo bendrovės BTA Marketingo ir viešųjų ryšių skyriaus vadovu Borisu Kuzmu, VšĮ „Ars Lituanica“ įkūrėju violončelininku Glebu Pyšniaku.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ sausio 27 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.                                        

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...