captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Dešimt balų": ko siekia ką tik suburta keturių universitetų koalicija?

Vilniaus universiteto, Kauno technologijos universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto bei Vilniaus Gedimino technikos universiteto rektoriai paskelbė sieksiantys studijų ir mokslo pažangos. Tuo tikslu jie subūrė naują organizaciją – Universitetų pažangos konferenciją (UPK).
LSMU rektorius profesorius Remigijus Žaliūnas ir KTU rektorius profesorius Petras Baršauskas<br> ŠMM nuotr.
LSMU rektorius profesorius Remigijus Žaliūnas ir KTU rektorius profesorius Petras Baršauskas
ŠMM nuotr.

Šis keturių universitetų vadovų veiksmas rodo, kad jie atsiriboja nuo likusių kolegų – devynių valstybinių universitetų vadovų ir jų bendruomenių.

UPK steigėjai jau netolimoje ateityje žada kelti priėmimo studijuoti kartelę iki 4 balų, tą patį jie ragina daryti ir likusius universitetus. 

Ką tuo tarpu galvoti abiturientams, besirenkantiems aukštąsias mokyklas, apie šią keturių universitetų akciją? Ar dar verta stoti į tuos universitetus, kurie nebuvo pakviesti į UPK?

Ar patys UPK iniciatoriai yra patenkinti visomis savo vykdomomis studijomis, ar savo universitetuose nemato tobulintinų studijų bei mokslų krypčių?

Laidoje dalyvaus Kauno technologijos universiteto rektorius profesorius Petras Baršauskas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto rektorius profesorius Remigijus Žaliūnas ir Vilniaus universiteto studijų prorektorius docentas Valdas Jaskūnas.
 

Vedėja Jonė Kučinskaitė.

„Dešimt balų" sausio 26 d., ketvirtadienį, 16.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close