captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žinių amžius“: vakarietiškas verslo modelis prigyja

„Mes negyvename vakarykšte diena ir neateiname į jau egzistuojančią rinką. Įmonėje „Brolis Semiconductors“ kursime naują technologiją, naujus produktus, kurie galbūt lems kažkokį proveržį naujoje rinkoje. Tai yra mūsų išskirtinumas“, – sako Augustinas Vizbaras.
Įmonės „Brolis Semicondukctors“ laboratorija. Nuotraukoje – įkūrėjai broliai Dominykas<br> Augustinas ir Kristijonas Vizbarai.
Įmonės „Brolis Semicondukctors“ laboratorija. Nuotraukoje – įkūrėjai broliai Dominykas
Augustinas ir Kristijonas Vizbarai.

„Mes negyvename vakarykšte diena ir neateiname į jau egzistuojančią rinką. Įmonėje „Brolis Semiconductors“ kursime naują technologiją, naujus produktus, kurie galbūt lems kažkokį proveržį naujoje rinkoje. Tai yra mūsų išskirtinumas“, – sako Augustinas Vizbaras, vienas iš įmonės įkūrėjų.

Įmonėje „Brolis Semiconductors“ puslaidininkių technologijų specialistai jau baigia molekulinių pluoštelių epitaksijos reaktoriaus montavimo darbus. Būtent ant minėtų pluoštelių bus auginami puslaidininkių kristalai, kuriais jau dabar domisi pasaulio mokslininkai. Netrukus turėtų pasirodyti ir pirmieji bandomieji produktai. Investuoti į jų verslą milijonai jaunųjų mokslininkų ir inžinierių nebaugina. Vakarietiškas verslo modelis – įtikini investuotojus, sukuri pridėtinę vertę ir grąžini  skolą – galioja visame pasaulyje. Visos aukštųjų technologijų įmonės taip kuriasi. Čia Lietuvoje tokie sprendimai kol kas neįprasti, bijoma rizikuoti. Tačiau kurti aukštąsias technologijas ir pradėti verslą mūsų šalyje įmanoma. Svarbu norėti, turėti tikslą, tikėti ir daug dirbti.

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

„Žinių amžius“ trečiadienį, gruodžio 12 d., 16.03 ir 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close