captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: pastaruoju metu daug kas brangsta. Kodėl?

Koks tai smūgis skurdžiai gyvenantiems žmonėms, kaip paliečia vidutines pajamas gaunančias šeimas ir kiek tai gali paskatinti dar daugiau lietuvių emigruoti? Apie tai kalbėsim visą savaitę kasdien 08.20 val.  Pirmasis pokalbis – apie realią padėtį dabar: kiek kas pabrango, o gal kas ir pigo ir kodėl?

Paminklo dr. Jonui Basanavičiui konkurso darbai sukėlė tikrą audrą visuomenėje: netyla diskusijos tiek tarp meno žinovų, tiek eilinių žmonių. Kodėl konkursas sulaukė tiek dėmesio?

Vilniaus savivaldybė pradeda keletą mėnesių truksiantį apsivalymą nuo kiemuose parkavimo vietas užimančių apleistų automobilių.

Politologas, M. Romerio universiteto dėstytojas Alvydas Medalinskas šiuo metu keliauja po Ukrainą. Pokalbis su juo iš Donbaso.

Naujas britų BBC televizijos filmų ciklas „Planeta Žemė II“ jau muša populiarumo rekordus. Žinomo televizijos profesionalo sero Deivido Atenboro įgarsinti filmai garsūs visame pasaulyje. Tačiau jie sulaukia ir kritikos: esą filmininkai linkę ignoruoti ekologines problemas. Lietuvoje irgi stebimas gamtos filmų bumas. Kokius filmus kuria mūsų gamtininkai? Tuo domėjosi Vaida Pilibaitytė.

Savaitės istorija.

Rubrika „Labas rytas“. Pokalbis su žurnaliste Aiste Plaipaite, ką tik grįžusia iš Filipinų.

Antradienį Kaune atvers duris nauja autobusų stotis, Klaipėda jau senokai keleivius aptarnauja moderniai įrengtoje stotyje. Kodėl stringa Vilniaus autobusų stoties ir jos teritorijos tvarkymas? Kokią išeitį mato miesto planuotojai?

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Sausio 23-iosios, pirmadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...