captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Sausio 28-ąją pagal kinų kalendorių prasidės Ugninio Gaidžio metai. Gaidys simbolizuoja narsą, budrumą, drąsą, karingumą. Jis dažniausiai siejamas su Saule ir jos dievybėmis. Apie giedantį šių metų simbolį – pirmadienio viktorinoje.  

„Į sceną eini ne atlikti muzikos, o pats esi muzika. Daug veiksnių turi susijungti, kad įvyktų toks stebuklas, užburiantis publiką ir tave patį“, – sako pianistė Guoda Gedvilaitė, sumaniusi naujų išraiškos formų koncertų ciklą „Claros Schumann salonas“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Rašytojas ir literatūros kritikas Marius Burokas apžvelgia du naujus romanus – amerikiečių-japonų kilmės rašytojos Ruth Ozeki „Knyga laiko būčiai“ bei kolumbiečių rašytojo Juano Gabrielio Vásquezo „Taip skamba krintantys“.

Sausio 28-ąją pagal kinų kalendorių prasidės Ugninio Gaidžio metai. Gaidžio simbolis įvairiose tautose bei kultūrose kartais reiškia gana skirtingus dalykus, bet dažniausiai jam priskiriamos savybės sutampa. Gaidys simbolizuoja narsą, budrumą, drąsą, karingumą. Jis dažniausiai siejamas su Saule ir jos dievybėmis. Apie giedantį šių metų simbolį – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ sausio 23 d., pirmadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...