captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: pasaulis laukia Donaldo Trumpo inauguracijos

Penktadienį vyks išrinkto JAV prezidento Donaldo Trumpo inauguracija. Ko tikėtis Amerikai, kas keisis, jei keisis visam pasauliui, pasikeitus didžiausios valstybės vadovui?

Gripas toliau siaučia. Kauno mieste ir  Jonavos rajone paskelbta gripo epidemija, o Vilniuje nuo šio viruso komplikacijų mirė jau trečias žmogus.

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius išvyko vizito į Varšuvą, kur su kolega Lenkijoje aptars  dvišalius santykius, saugumo situaciją regione, padėtį Ukrainoje, santykius su Rusija ir kita.

Mindaugo Aušros interviu su Lietuvoje viešinčiu Ofiru Hasonu.

Pokalbis su psichologu apie aistrą lošimui.

Penktadienį baigiasi keturias dienas trukęs Pasaulio ekonomikos forumas Šveicarijos kalnų kurorte Davose. Forumas kaip ir kasmet sulaukia kritikos: ar saujelė įtakingų žmonių, kurie valdo daugiausia pasaulio turto, gali padaryti pasaulį geresnį? Išsamiau apie tai su rubrika „Naujienų žemėlapis“ pasakoja Vaida Pilibaitytė.

Pokalbiai su 2016 m. Nacionalinės kultūros ir meno premijų laureatais. Rašytojas Valdas Papievis, premija įvertinas už egzistencinės patirties raišką ir atnaujintą romanų estetiką.

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Sausio 20-osios, penktadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...