captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai: kokios naujos Vyriausybės programos gairės?

Antradienį Seime bus pateikta Vyriausybės programa. Šešioliktoji Algirdo Butkevičiaus Vyriausybė pagrindiniu siekiu laiko gerovės valstybės kūrimą, kad Lietuvos žmonės jaustųsi orūs, saugūs ir laimingi.
Laidos vedėjai Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas.
Laidos vedėjai Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas.

Antradienį Seime bus pateikta Vyriausybės programa. Šešioliktoji Algirdo Butkevičiaus Vyriausybė pagrindiniu siekiu laiko gerovės valstybės kūrimą, kad Lietuvos žmonės jaustųsi orūs, saugūs ir laimingi.

Darbo partija tariasi dėl dviejų ministrų – socialinės apsaugos ir darbo bei žemės ūkio – kandidatūrų.

Iškritus gausiam sniegui, padaugėjo eismo įvykių. Kaip valomi keliai, kaip saugiai vairuoti žiemą?

Ar JAV –- vis dar stipriausia kariniu požiūriu valstybė? Ko artimiausiu metu galime tikėtis iš Kinijos ir Rusijos? Kokie šių valstybių santykiai ir ar negresia naujas karas? Apie tai kalba TSPMI mokslininkas Karolis Aleksa. Jį su rubrika „Mokslo vardai“ kalbino kolega Simonas Bendžius.

Tęsiame radijo pasakojimų ciklą „Kodas: Alkoholis“. Šįkart Justinos Mitkaitės pasakojimas apie tai, kada Lietuvoje pirmą kartą paragaujama alkoholio ir ar pagrįstai Lietuvos paaugliai mokslo tyrimuose įvardijami kaip vieni labiausiai besisvaiginančių.

Taip pat laidoje verslo naujienos, spaudos apžvalgos, politikos apžvalgininko Virginijaus Savukyno komentaras, laikinojo Premjero Andriaus Kubiliaus interviu, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas

Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ gruodžio 11 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...