captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: dvišalis bendradarbiavimas įprasmintas pašto ženklu

Vilniaus centriniame pašte pristatytas Lietuvos ir Izraelio valstybių diplomatinių santykių 25-mečiui skirtas pašto ženklas. Jo leidyba, pasak Vilniuje reziduojančio Izraelio ambasadoriaus Amiro Maimono, įprasmina glaudų ir visapusišką dvišalį Lietuvos ir Izraelio bendradarbiavimą.
K. Kavolėlio (BFL) nuotr.
K. Kavolėlio (BFL) nuotr.

Pašto ženklui sukurti Izraelio ambasada inicijavo Vilniaus dailės akademijos studentų darbų konkursą. Iš viso buvo pateiki 56 pašto ženklų, iliustruojančių diplomatinius Lietuvos ir Izraelio santykius, projektai. Geriausiu darbu komisijos buvo pripažintas Kotrynos Opanovičiūtės projektas. Jaunosios menininkės sukurtame pašto ženkle – Lietuvos ir Izraelio valstybių vėliavų spalvų gama. Jis išleistas 0,2 mln. egzempliorių tiražu.

Kas yra geras tėvas? Juo gimstama ar tampama? Kaip būti atsakingu tėvu ir įkvėpti kitus vyrus keisti vaikų auklėjimo principus savo artimoje aplinkoje? Į šiuos ir kitus klausimus, susijusius su atsakinga tėvyste, atsakys iniciatyvos Tato.net atstovas Lietuvoje, mokymų tėvams iniciatorius Česlav Nanevič. 

 „Santara“ – sausio 19 d., ketvirtadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...