captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ką reiškia įstatymu uždrausti fizines bausmes vaikams?

Seime svarstomi Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pakeitimai, kurių esmė – uždrausti fizines bausmes vaikams. Ką tai reiškia?

Deividas Jursevičius domėjosi Valstiečių ir žaliųjų sąjungos narės Gretos Kildišienės istorija. Pranešta, kad ji naudojasi artimo giminaičio iš bendrovės „Agrokoncernas“ pirktu automobiliu. Partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis daugiau informacijos ketina pateikti spaudos konferencijoje. 

Lietuvos mokslų akademijoje bus pasirašyta stipendijų moterims mokslininkėms sutartis, kurią jau turi Latvija ir ketina turėti Estija.

Etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Premjero Sauliaus Skvernelio interviu LRT RADIJUI.

Palangos kurorto muziejus kartu su partneriais siekia visuomenei atverti jūroje po vandeniu glūdinčias kultūros paveldo vertybes. Kada ir kaip bus galima apžiūrėti ties Lietuvos pakrante nuskendusius istorinius burlaivius?

Naudojantis naujosiomios technologijomis, emocijas galima ne tik jausti, galimas jas ir girdėti. Menininkės Aistės Noreikaitės sukurtas „Patirčių šalmas“ suteikia galimybę girdėti tuo metu juntamas emocijas. 

Paskelbti 2016 metų geriausieji LRT žurnalistai ir kiti darbuotojai.

Tebesitęsiant neramumams Mianmare, pasaulinės žmogaus teisių organizacijos atkreipia dėmesį į vis dar nesuvaldytą konfliktą vienoje iš 7 šalies valstijų, kurioje etninė musulmonų rohindžų grupė patiria šalies kariuomenės persekiojimus. Kas slepiasi už pasauliui menkai pažįstamos šalies sienų? Apie tai plačiau pasakoja Mianmare apsilankiusi Indrė Anskaitytė.

Laidą veda Saulius Liauksminas  ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Sausio 17-osios, antradienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close