captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Tris menus – teatrą, muziką ir kiną – globojantis muziejus kaip atskira valstybės institucija įkurtas prieš ketvirtį amžiaus, tačiau jo veiklos istorija aprėpia jau devynis dešimtmečius. Apie rekonstruotuose Mažuosiuose Radvilų rūmuose įsikūrusį muziejų – pirmadienio viktorinoje.

„Tai atsigręžimas į žmogų, bendravimą, tikrumą, nuoširdumą, intymus atlikėjo ir žiūrovo ryšys“, – sako antrąjį koncertinio sezono pusmetį pradedančio klasikinės muzikos projekto „Vaidilos klasika“ meno vadovas Darius Mažintas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Literatūros kritikės Elžbietos Banytės naujų knygų apžvalgoje – trys romanai: Salvadoro Dali „Paslėpti veidai“, Salmano Rushdie „Vidurnakčio vaikai“, Leonardo Padura „Sudie, Hemingvėjau“.

Tris menus – teatrą, muziką ir kiną – globojantis muziejus kaip atskira valstybės institucija įkurtas prieš ketvirtį amžiaus, 1992-aisiais. Tačiau jo veiklos istorija aprėpia jau devynis dešimtmečius. Muziejus visada atviras naujoms idėjoms, visiems, kurie ieško, domisi mūsų krašto kultūros istorija ir ją tiria. Apie rekonstruotuose Mažuosiuose Radvilų rūmuose įsikūrusį muziejų – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ sausio 16 d., pirmadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...