captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: Sausio 13-oji išlieka širdyje ir poezijoje

26-ą kartą minime mūsų tautos istorijoje svarbią ir skaudžią datą – Sausio 13-ąją. Prisimename mūsų beginklių žmonių dvasios stiprybę ir susitelkimą, pagerbiame aukas, sudėtas ant Nepriklausomybės aukuro. Kaip tos dienos įvykius prisimena aktyvus jų dalyvis, Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataras, poetas Leonas Milčius?
Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataras<br> poetas Leonas Milčius.
Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataras
poetas Leonas Milčius.

Padidėjusios pieno supirkimo kainos leidžia gamintojams įveikti didžiausias jų ūkius krizės metais užklupusias bėdas, bet kainos nepakankamos galvojant apie investicijas ir ūkių ateitį. Kaip įveikti krizės pasekmes ir toliau stabiliai konkurencingai dirbti, vakar pieno gamintojai tarėsi su žemės ūkio ministru Broniumi Markausku. Pasak pieno gamintojų asociacijos Tarybos pirmininko Jono Vilionio, problemos daug gilesnės, tad su kitų šalių pieno gamintojais rengiasi protesto akcijai Briuselyje.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, sausio 13 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close