captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: metaliniai garažai – kokia jų ateitis?

Kaunas sumąstė, kaip miestui atsikratyti nelegalių metalinių garažų. O kaip yra su legaliais? Ar šeimininkai juos prižiūri? Kiek sovietmečiu statyti metalinių garažų kvartalai trukdo miestų plėtrai, jau nekalbant apie grožį?

Seimo Kultūros komitetas aiškinsis, ar adekvačiai padidinti mokesčiai kultūros bendruomenės atstovams, gaunantiems pajamas pagal autorines bei licencines sutartis.

Baracko Obamos atsisveikinimo kalba.

Norvegija tampa pirmąja šalimi pasaulyje, atsisakančia FM radijo tinklo, kurį pakeis skaitmeninis radijas. Tokį drąsų sprendimą atidžiai stebi kitos Europos šalys.

Karaokė mašinos salone, šimto sluoksnių makiažas ir manekenų šokis – praėjusiais metais socialinių tinklų vartotojai sugalvojo daugybę būdų nustebinti skaitmeninį pasaulį. Kas labiausiai 2016-aisiais sudomino internete naršančius žmones?

Šiaulių policijos pareigūnai tęsia ikiteisminį tyrimą dėl naujagimio mirties priežasties nustatymo. Vietos gyventojai nemano, jog protinę negalią turinti ir tris vaikus auginanti moteris būtų galėjusi padaryti nusikaltimą. Žurnalistas Zenonas Gipiškis lankėsi Šiaulių rajone, kur kalbėjosi su Gilvyčių kaimo gyventojais bei Bubių seniūnijos seniūnu Vytautu Slabiu.

Mykolo Drungos parengta užsienio spaudos apžvalga.

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Interviu su Vytautu Strolia apie jo JAV surinktą lietuviškų plokštelių kolekciją. Muziką kalbino žurnalistas Romas Sakadolskis.

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Gabija Narušytė.

Sausio 11-osios, trečiadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close