captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kaip prisikviesti lankytoją į pramoginių objektų apsuptą muziejų?

„Rašytojo namai, kai tik atsiranda galimybė ir dabarties rašytojus įtraukti, tikrai tampa gyvesni, nes vien tik tuo, kas buvo prieš 60–80 metų, kaip sakoma, sotus ir gyvas ilgai nebūsi“, – sako Anykščių A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus direktorius Antanas Verbickas, Kultūros ministerijos premijos laureatas.
A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus.
A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus.

„Pasirinkome vieną sunkiausių kelių. Į Kultūros sostinės metus norime įtraukti bendruomenę. Jau suplanuota 150 renginių, bet programa dar atvira. Laukiame pasiūlymų. Kultūros sostinės ženklas – gėlytė, tačiau ji sudėta iš 28 tonas sveriančio tetrapodo – bangolaužio. Siekiame, kad Klaipėda būtų neužšąlančiu kultūros uostu“, – į Klaipėdą, 2017 metų Lietuvos kultūros sostinę, kviečia projekto organizatoriai.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje dvi temos – naujametinių koncertų Vokietijoje ir Austrijoje kritiniai atgarsiai ir šimtą metų sulaukusios ir vis dar kuriančios dailininkės abstrakcionistės Carmen Herreros darbų paroda Niujorke.

„Rašytojo namai, kai tik atsiranda galimybė ir dabarties rašytojus įtraukti, tikrai tampa gyvesni, nes vien tik tuo, kas buvo prieš 60–80 metų, kaip sakoma, sotus ir gyvas ilgai nebūsi“, – sako Anykščių A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus direktorius Antanas Verbickas, Kultūros ministerijos premijos laureatas, įvertintas už aktyvią, kūrybiniais mokymo ir mokymosi principais pagrįstą komunikacinę ir edukacinę veiklą muziejuje. Pokalbis su A. Verbicku apie besikeičiančią memorialinių muziejų situaciją, ko nemato lankytojai ir kaip juos prisikviesti į pramoginių objektų apsuptus memorialinius muziejus.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ sausio 5 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...