captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Metų operos viltis“ sopranas Aistė Pilibavičiūtė

„Mū­sų to­kia spe­cia­ly­bė, jog yra nau­din­ga su­grįž­ti pas dės­ty­to­ją, dai­na­vi­mo pe­da­go­gą, kad pa­klau­sy­tų, pa­tar­tų, už­ves­tų ant tin­ka­mo ke­lio – kar­tais pats ieš­ko­da­mas ga­li ir nu­klys­ti. Mes, dai­ni­nin­kai, sa­ve gir­di­me ki­taip ne­gu žmo­gus iš ša­lies, to­dėl va­do­vau­tis dai­nuo­jant bū­ti­na po­jū­čiais“, – prisipažįsta sopranas Aistė Pilibavičiūtė, įvertinta LNOBT Metų operos vilties apdovanojimu.
Aistė Pilibavičiūtė. Asmeninio archyvo nuotr.
Aistė Pilibavičiūtė. Asmeninio archyvo nuotr.

In memoriam. Anapilin iškeliavo poetas, vertėjas Vytautas Petras Bložė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.  

„Jei aplink didžiuosius Lietuvos miestus natūraliai formuojasi urbanizuotos teritorijos su specifiniais kalbos variantais, tai gal reikia ne kovoti su jais, o saugoti, gryninti ir puoselėti?“ – aktualiais kalbos klausimais komentare su rubrika „Požiūris“ pasisako menotyrininkas Ernestas Parulskis.

„Mū­sų to­kia spe­cia­ly­bė, jog yra nau­din­ga su­grįž­ti pas dės­ty­to­ją, dai­na­vi­mo pe­da­go­gą, kad pa­klau­sy­tų, pa­tar­tų, už­ves­tų ant tin­ka­mo ke­lio – kar­tais pats ieš­ko­da­mas ga­li ir nu­klys­ti. Mes, dai­ni­nin­kai, sa­ve gir­di­me ki­taip ne­gu žmo­gus iš ša­lies, to­dėl va­do­vau­tis dai­nuo­jant bū­ti­na po­jū­čiais. Man labiausiai pa­de­da in­tui­ci­ja“, – prisipažįsta sopranas Aistė Pilibavičiūtė, įvertinta Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatro Metų operos vilties apdovanojimu už Miuzetės vaidmenį G. Puccini operoje „Bohema” ir Fraskitos vaidmenį  G. Bizet operoje „Karmen”. Pokalbis su A. Pilibavičiūte apie patirtis Lietuvos ir užsienio scenose, įsimintiniausius bei svajonių vaidmenis operose ir kaip išsiskirti jauniesiems operos solistams.

„Ryto allegro“ sausio 3 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/?fref=ts

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...