captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: „Kietaviškių gausa“ daržoves pradeda auginti ištisus metus

Naujuosius metus Lietuvoje moderniausias šiltnamių kompleksas „Kietaviškių gausa“ pradeda iš esmės baigus vykdyti 15 mln. eurų  vertės europinį projektą. Pastatyta 10 ha naujos kartos šiltnamių. Diegiama inovatyvi apšvietimo ir šildymo sistema. Kaip šie, kiti pokyčiai atsilieps „Kietaviškių gausos“ ūkinei veiklai?
Bendrovės  „Kietaviškių gausa“ direktorius Mindaugas Pupienis.
Bendrovės „Kietaviškių gausa“ direktorius Mindaugas Pupienis.

Posakio „niekada nesakyk niekada“  teisingumu dabartiniam Trakų rajono ūkininkui Kęstučiui Abucevičiui teko įsitikinti dar mokyklos suole. Žinodama, kad jo tėvai ūkininkauja, mokytoja prie lentos Kęstutį kartais kviesdavo ne vardu, o žodžiu ūkininkas. Už tai jis labai pyko, sakė niekada neūkininkausiantis. Požiūris kardinaliai pasikeitė, kai pradžioje baigė profesinę, vėliau aukštąją mokyklas. Dabar Kęstutis Abucevičius šeimininkauja 200 ha ekologinės gamybos ūkyje, tvirtina, kad ūkininkavimas yra geras jo pasirinkimas.

Kaip ir kitur Ignalinos rajono Mažulonių kaimo gyventojai dar gyvena ir Naujųjų metų sutikimo šventės prisiminimais. Kai kurie jų juokauja, kad palydint senuosius metus Mažulnys ypač priartėja... prie miesto. Kodėl?

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ –  antradienį, sausio 3 d., 06.07 val. per  LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close