captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Vienkartinė planeta“: pokalbis su naujuoju aplinkos ministru K. Navicku

Aplinkos ministras Kęstutis Navickas – nevyriausybinio aplinkosaugos sektoriaus senbuvis, dažnai pristatomas kaip visuomenei mažai žinoma asmenybė.    
Kęstutis Navickas. V. Pilibaitytės nuotr.
Kęstutis Navickas. V. Pilibaitytės nuotr.

K. Navickas – kaunietis, aktyviai dalyvavęs aplinkosaugos judėjimo veikloje šalies nepriklausomybės atgavimo laikotarpiu, vienas iš pernai sukurto filmo „Žalieji muškietininkai“ (rež. J. Ohmanas) veikėjų. Beveik dešimtmetį jis vadovavo tarptautinės organizacijos Regioninis aplinkos centras Vidurio ir Rytų Europai Lietuvos padaliniui, vėliau dirbo organizacijos Baltijos aplinkos forumas projektų vadovu ir ekspertu, pirmininkavo Lietuvos Aplinkosaugos koalicijai. Yra baigęs istorijos bakalauro ir Darnaus vystymosi valdymo ir administravimo magistro studijų programas.

Savo kaip aplinkos ministro prioritetais jis yra įvardijęs atliekų tvarkymą ir nelegalių statybų kontrolę. Kaip K. Navickas mato pirmuosius savo darbo metus – pokalbis laidoje „Vienkartinė planeta“ sausio 2 d. 16.05 val. per LRT RADIJĄ. Kartojama antradieniais 04.05 val. ir sekmadieniais 06.30 val.

Autorė Vaida Pilibaitytė.

https://www.facebook.com/vienkartine.planeta/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...