captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas architektas Audrius Ambrasas

„Architektai, kadangi jie tarsi formuoja mūsų gyvenimą, programuoja, kur mes eisim, kaip pereisim, kur užlipsim, tai jie per daug susireikšmina. Ir galbūt kartais visiškai pragmatišką uždavinį bando realizuoti kaip savo ambicijų viršūnę – visaip būna. Aš tiesiog manau, kad kalbėjimas apie architektūrą, švietimas, rodymas, kas yra gerai, yra svarbiausia mūsų misija“, – apie architektų misiją svarsto architektas Audrius Ambrasas, įvertintas Nacionaline kultūros ir meno premija.
Architektas Audrius Ambrasas.
Architektas Audrius Ambrasas.

„Kodėl žmonės mėgsta skirtingus kalėdinius filmus, paaiškina terminas „eskapizmas“, kada tu gali pabėgti nuo savų problemų ir įsivaizduoti, koks gali būti gyvenimas, kad meilė gali tęstis amžinai, kad ji romantiška – čia visi randa kai ką sau. Tu tiesiog leidi sau kartą per metus pabėgti nuo realybės“, – apie kalėdinius romantiškus ir ne tik filmus pasakoja kino kritikė Santa Lingevičiūtė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga. 

Šventinis socialinių mokslų daktarės Irenos Alperytės komentaras iš JAV.

„Architektai, kadangi jie tarsi formuoja mūsų gyvenimą, programuoja, kur mes eisim, kaip pereisim, kur užlipsim, tai jie per daug susireikšmina. Ir galbūt kartais visiškai pragmatišką uždavinį bando realizuoti kaip savo ambicijų viršūnę – visaip būna. Aš tiesiog manau, kad kalbėjimas apie architektūrą, švietimas, rodymas, kas yra gerai, yra svarbiausia mūsų misija“, – apie architektų misiją svarsto architektas Audrius Ambrasas, įvertintas Nacionaline kultūros ir meno premija už jautrų miesto erdvių formavimą ir profesinę atsakomybę. Pokalbis su A. Ambrasu apie geros architektūros kriterijus, architektų misiją ir architektūrą kaip meną.

„Ryto allegro“ gruodžio 27 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/?fref=ts

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...