captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: menininkas Žilvinas Kempinas

„Negaliu sakyti, kad esu kinetinis arba opmenininkas, bet man rūpi visais įmanomais būdais kuo labiau įtraukti žiūrovą ir po to, kai žiūrovo dėmesys jau yra pajungtas, sužadinti kitus jo pojūčius. Kitos erdvės potyris man visada labai svarbus ir aš tikiuosi, kad žmonės įsitrauks į šį žaidimą“, – sako menininkas Žilvinas Kempinas, eksponuojantis naujausius kūrinius sostinės „Vartų“ galerijoje.
Menininkas Žilvinas Kempinas.
Menininkas Žilvinas Kempinas.

„Tuos garsus aš tartum girdžiu matydamas savo tėvus ir seseris fotografijoje. Kai kurios eilutės paimtos kaip fragmentai iš fotografijos“, – pasakoja Stasys Eidrigevičius apie sukurtą himną vaikystės metams „Giedanti gaidžio galva“, poemą, dalyvaujančią Metų knygos rinkimuose. 

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Kalbos rytas“ – ansamblio „Kūlgrinda“ nariai apie Saulėgrįžos arba Kalėdų dainas ir jų prasmę.

„Negaliu sakyti, kad esu kinetinis arba opmenininkas, bet man rūpi visais įmanomais būdais kuo labiau įtraukti žiūrovą ir po to, kai žiūrovo dėmesys jau yra pajungtas, sužadinti kitus jo pojūčius. Kitos erdvės potyris man visada labai svarbus ir aš tikiuosi, kad žmonės įsitrauks į šį žaidimą. Man labai svarbūs ne tie žmonės, kurie gyvens ateity, aš jų nepažįstu, man svarbūs tie, kurie šiandien ateina į parodas“, – sako menininkas Žilvinas Kempinas, eksponuojantis naujausius kūrinius sostinės „Vartų“  galerijoje. Pokalbis su Niujorke gyvenančiu instaliacijų ir objektų kūrėju Ž. Kempinu apie jo kūrybą ir šiuolaikinį meną.

 Ved. Alma Valantinienė.

 „Ryto allegro“ gruodžio 21 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/  

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...