captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: atidaromas Vilniaus vakarinis aplinkkelis

Antradienį bus atidarytas Vilniaus vakarinis aplinkkelis. Juo bus leidžiama važiuoti 90 kilometrų per valandą greičiu, su išimtimis prie kai kurių išvažiavimų.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Pristatomos būsto rinkos tendencijos, gyventojų galimybės įpirkti būstą, nuomos pokyčiai, ar yra ženklų, rodančių, kad Baltijos šalių sostinėse gali formuotis NT burbulas.

Atnaujinta evakuacija iš Rytų Alepo. Sirijos miesto sukilėlių kontroliuojamas teritorijas palieka autobusai ir greitosios pagalbos automobiliai, pranešė Jungtinių Tautų (JT) pareigūnas. 

Vilniaus Halės turgui sukanka 110 metų.

Mokslo istoriko, etnologo Liberto Klimkos pastebėjimai.

Europa pasaulyje pirmauja pagal elektronikos atliekų kiekį vienam gyventojui. Daugiau kaip pusė nebenaudojamos elektronikos yra arba tiesiog išmetama su kitomis atliekomis, arba netinkamai perdirbama, o dalis nelegaliai eksportuojama už Europos ribų. Viena tokių šalių – Vakarų Afrikoje esanti Gana. Vaidos Pilibaitytės parengtas pokalbis su rubrika „Mokslo vardai“. 

Iš Radijo dokumentikos ciklo apie miestelius, kuriuose iki Holokausto didžiąją gyventojų dalį sudarė žydai. Šįkart pasakojimas apie Zarasus, Antalieptę, Salaką ir Dusetas.

Laidą veda Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Gruodžio 20-osios, antradienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close