captcha

Jūsų klausimas priimtas

Radijo teatre – premjera

LRT ir asociacijos LATGA organizuoto radijo dramaturgijos konkurso „Kviečia radijo teatras“, skirto Lietuvos radijo 90-mečiui, III vietos laimėtojo Žydrūno Drungilo pjesė „Mėnulio pudra“.
Režisierė Agnė Sunklodaitė. Sigito Kancevyčiaus nuotr.
Režisierė Agnė Sunklodaitė. Sigito Kancevyčiaus nuotr.

„Tai buvo keista naktis. Tokie dalykai nutinka tik vieną kartą gyvenime. Kai pernelyg  ilgai žiūri į pilnatį, arba atvirkščiai, kai dienų dienas, naktų naktis sėdi tarp keturių sienų, nematydamas nei saulės, nei mėnulio, nei dangaus. Negalėdamas pašokti į viršų iš džiaugsmo arba iš pykčio. Esi vienui vienas ir tau atrodo, kad įsiskverbi į daiktų esmę, kad viską supranti, tačiau iš tikrųjų matai tik paviršių...“ 

Šis darbas spektaklio režisierei Agnei Sunklodaitei  buvo itin įdomus, nes Radijo teatre yra visos galimybės analizuoti ir gilintis  į žmogaus dvasinius klodus.  A. Sunklodaitė kuria vaidmenis  kine ir TV, garsina ir dubliuoja meninius bei animacinius filmus, rašo pjeses ir inscenizacijas, o taip pat dainų melodijas bei tekstus spektakliams. Jos režisuoti spektakliai vaikams nuolat dalyvauja įvairiuose Lietuvos bei užsienio teatro festivaliuose. Prieš porą metų  A. Sunklodaitė drauge su kompozitoriumi Deividu Gnedinu įsteigė teatrą „Labaiteatras“.

Režisierė A. Sunklodaitė.

Garso režisierė S. Barčytė-Jadevičienė.

Vaidina aktoriai E. Bareikis, J. Marčėnas, V. Rašimas ir  J. Korpačiova.

Ž. Drungilo pjesės „Mėnulio pudra“ premjera gruodžio 25 d., sekmadienį, 14.05 val. per LRT RADIJĄ ir gruodžio 31  d. 12.10 val. per LRT KLASIKĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...