captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: aktorius ir režisierius Marius Meilūnas

„Esu Renesanso žmogus, jeigu gražiai pavadinus. O jeigu blogai pavadinus... tai ta mano galvelė šokinėja dar. Bet ir gerai. Nenuobodu man gyventi su savimi“, – juokauja aktorius ir režisierius Marius Meilūnas.  
Aktorius ir režisierius Marius Meilūnas. Tomo Stasevičiaus nuotr.
Aktorius ir režisierius Marius Meilūnas. Tomo Stasevičiaus nuotr.

„Noriu parodyti tai, kas yra matoma ir tai, kas nematoma – juk tuo pačiu metu gali egzistuoti keli dalykai: paviršius ir tai, kas yra po juo. Ir čia, parodoje, tik patekęs į instaliaciją, žmogus gali pamatyti tai, kas jam buvo nematoma prieš tai“, – apie savo naujausią instaliacijų parodą „Paviršius“ pasakoja menininkė Eglė Lekevičiūtė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Požiūris“ filosofas Kęstas Kirtiklis klausia, kada visuomenė susidomi Lietuvoje rašomomis ir ginamomis disertacijomis.

„Klausiaus interviu su Arnoldu Švarcnegeriu – labai įdomu, kaip tie sportininkai šneka. Ir jis sako: „Kai treniruojuosi, tris mėnesius iki kultūrizmo varžybų visus raumenis atakuoju, sportuoju, kiek galiu. Ir likus mėnesiui būna pats įdomiausias periodas, nes atsistoju priešais veidrodį ir matau, ko man trūksta.“ Aš galbūt esu tame mėnesio periode, kai matau, ko trūksta, – apie darbus teatre pasakoja aktorius ir režisierius Marius Meilūnas. – Esu Renesanso žmogus, jeigu gražiai pavadinus. O jeigu blogai pavadinus... tai ta mano galvelė šokinėja dar. Bet ir gerai. Nenuobodu man gyventi su savimi.“ Kaip pirmieji žingsniai Juozo Miltinio dramos teatre nuvedė iki premjerų Jono Vaitkaus spektakliuose nacionaliniuose šalies teatruose? Pokalbyje su aktoriumi ir režisieriumi Mariumi Meilūnu – apie režisūrą, vaidmenis teatre, rašymą ir paties kuriamą muziką, be kurios neįsivaizduojamas nė vienas jo režisuotas spektaklis.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ gruodžio 20 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close