captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Manasis aš“: ieškant pašaukimo

Sutikdami Naujuosius metus, dažnai duodame daugybę įžadų sau ir kitiems, ką kitais metais darysime ar ko nebedarysime. Ko reikia, kad pažadai neliktų tik pažadais? VDU kapelionas Algirdas Akelaitis sako, kad geriau gyventi apsileidusiems nei dalyti kvailus pasiryžimus.
VDU kapelionas Algirdas Akelaitis
VDU kapelionas Algirdas Akelaitis

Sutikdami Naujuosius metus, dažnai duodame daugybę įžadų sau ir kitiems, ką kitais metais darysime ar ko nebedarysime. Ko reikia, kad pažadai neliktų tik pažadais?

VDU kapelionas Algirdas Akelaitis sako, kad geriau gyventi apsileidusiems nei dalyti kvailus pasiryžimus. Kaip jų išvengti? Ko gera, būtina sąlyga – sekti savo gyvenimo, o ne kitų lūkesčių keliu. 

„Mumyse įrašytas laimės troškimas – pats pirmiausias mūsų pašaukimas. Mes labai dažnai mokame būti kitam atlaidūs, kitą mokam užjausti, paguosti, bet jei visa tai taikome sau – sakome, kad tai jau egoizmas. Pašaukimas dažniausias krizes, lūžius išgyvena ir augimo momentus patiria tada, kai reikia augti meilėje sau, priimti save silpną. Tai ir yra sunkiausia  – leistis būti mylimam“, – sako VDU kapelionas.

Naujųjų metų išvakarėse apie pašaukimą ir sunkumus, jo ieškant – pokalbis su VDU kapelionu Algirdu Akelaičiu.

Ved. Agnė Kairiūnaitė.

„Manasis aš“ gruodžio 30 d., sekmadienį, 10.03 val. per LRT KLASIKĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...