captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kokie pokyčiai laukia kultūros politikoje?

Seimo rinkimus laimėjusi partija pirmą kartą vienu iš svarbiausių prioritetų iškėlė kultūrą. Tad kokie pokyčiai laukia kultūros politikoje? Kam bus skiriamas didžiausias dėmesys? Kokie pirmieji darbai numatyti kultūros srityje? Apie tai – pokalbis su paskirtąja kultūros ministre Liana Ruokyte-Jonsson.
Paskirtoji kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson. BNS nuotr.
Paskirtoji kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson. BNS nuotr.

„Antika jau parašė apie viską šiame pasaulyje. Jeigu mes neturėtume dabartinio konteksto, pati pjesė galbūt neturėtų savo krūvio“, – sako režisierius Paulius Ignatavičius, Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre pristatantis pabėgėlių problemą pagal Aischilo tekstus nagrinėjantį spektaklį „Europiečiai“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.  

„Šiandien etiškiau paklausti, ko nori visuomenė, tik tai pavojinga, nes ji gali pasakyti tai, ko nesitiki. Todėl jos vardu patogiau manipuliuoti. Galima pasitelkti garsius vardus, Nacionalinių kultūros ir meno premijų laureatus, bet mažiausiai vienas laureatas jau paneigė savo parašą“, – apie planus Lukiškių aikštėje statyti Vyčio paminklą komentare pastebi meno kritikas Vaidas Jauniškis.

Seimo rinkimus laimėjusi partija pirmą kartą vienu iš svarbiausių prioritetų iškėlė kultūrą. Tad kokie pokyčiai laukia kultūros politikoje? Kam bus skiriamas didžiausias dėmesys? Kokie pirmieji darbai numatyti kultūros srityje? Kokios sritys taps prioritetinės? Kaip pavyks pritraukti daugiau lėšų kultūros sričiai? Apie tai – pokalbis su paskirtąja kultūros ministre Liana Ruokyte-Jonsson. 

Ved. Austėja Kuskienė.

„Ryto allegro“ gruodžio 13 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...