captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: ką mena ir kuo gyvena 90-metį minintis Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus?

„Unikali muziejaus fonduose sukaupta medžiaga tarnauja kultūros gyvybei – ne vien atskleidžia praeities faktus, bet ir daro įtaką ateities procesams“, – teigia 90-ąjį jubiliejų pasitinkančio Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus direktorė Regina Lopienė.
Lietuvos teatro<br> muzikos ir kino muziejus.
Lietuvos teatro
muzikos ir kino muziejus.

„Netgi didžiausiame literatūrai skirtame renginyje – Vilniaus knygų mugėje, kur rengiama daug susitikimų, blėsta dėmesys autoriui. Todėl norisi ne konkuruojant, o papildant atkreipti dėmesį į autorių“, – sako viena iš tarptautinio literatūros festivalio „Vilniaus lapai“ organizatorių Rūta Kačkutė“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Jau kurį laiką neturiu galimybės išgirsti aimanų, kad Lietuvoje nėra kultūros vadybos. Galiu jus patikinti, Amerikoje jos irgi nesimato. Bet yra daug meno. Be jokios oficiozinės kultūros politikos, ministerijų, prioritetų ar prisaikdinimų“, – savo komentare su rubrika „Požiūris“ pastebi Jungtinėse Amerikos Valstijose besistažuojanti socialinių mokslų daktarė Irena Alperytė. 

„Unikali muziejaus fonduose sukaupta medžiaga tarnauja kultūros gyvybei – ne vien atskleidžia praeities faktus, bet ir daro įtaką ateities procesams“, – teigia 90-ąjį jubiliejų pasitinkančio Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus direktorė Regina Lopienė. Ką mena ir kuo gyvena 90-metį minintis Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus? Pokalbis studijoje su muziejaus direktore Regina Lopiene ir restauratoriumi bei edukatoriumi Pauliumi Steponavičiumi.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ gruodžio 6 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/  

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...