captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kaip kalbėti vaikams apie meną?

„Man labai svarbi mintis, kad ne menui mūsų reikia, bet mums reikia meno. Nes menas gali ir be mūsų gyventi, bet mūsų gyvenimai būna daug įdomesni su menu“, – tvirtina meno kritikė Monika Krištopaitytė, parašiusi pirmąją knygą vaikams apie meną „Kultūringa pelė Stasė“.
Meno kritikės Monikos Krištopaitytės knygos vaikams apie meną „Kultūringa pelė Stasė“ viršelio fragmentas..
Meno kritikės Monikos Krištopaitytės knygos vaikams apie meną „Kultūringa pelė Stasė“ viršelio fragmentas..

„Kryptingai dirbame su fotografija ir manome, kad Klaipėda nėra toks užribis Lietuvos kontekste“, – sako Lietuvos fotomenininkų sąjungos Klaipėdos skyriaus pirmininkas Darius Vaičekauskas, kviečiantis į fotografijos šventę uostamiestyje.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Rugsėjo pabaigoje viena pramogų agentūra surengė ekskursiją į Vilniaus taborą. Gausiai šį įvykį tiražuojanti žiniasklaida tiesiogiai atsakinga už žmonių skirstymą į eksponatus ir kilnius lankytojus, už piliečių laipsnių ir rūšių kūrimą“, – pastebi Vilniaus universiteto profesorė Natalija Arlauskaitė komentare su rubrika „Požiūris“.

„Šita knyga atsirado iš pavydo. Iš pavydo prancūzams, italams, kad jie nuo vaikystės eina į muziejus, kad ta aplinka jiems įprasta ir kad visiškai paprasti, nesusiję su menu žmonės gali diskutuoti apie meną. Šita knyga turi tarnauti įpročio lankytis parodose ir muziejuose kūrimui“, – tvirtina meno kritikė Monika Krištopaitytė, parašiusi pirmąją knygą vaikams apie meną „Kultūringa pelė Stasė“. Reportažas iš knygos pristatymo Nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje. 

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ lapkričio 29 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/  

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...