captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Metų knygos rinkimuose“ – Vlado Kalvaičio „Sustiprinto režimo barakas“

„Mąstydamas apie savo gyvenimą aš gelbėjausi nuo to, kas vyko aplink mane. Aš galvojau tik apie tai, kad kada nors viską aprašysiu knygoje“, – sako Vladas Kalvaitis .
Rašytojas Vladas Kalvaitis.
Rašytojas Vladas Kalvaitis.
„Mąstydamas apie savo gyvenimą aš gelbėjausi nuo to, kas vyko aplink mane. Aš galvojau tik apie tai, kad kada nors viską aprašysiu knygoje“, – sako Vladas Kalvaitis, kurio novelių romanas „Sustiprinto režimo barakas („Kauko laiptai“) dalyvauja Metų knygos rinkimuose
„Dabar kritikai nėra lengvi laikai, todėl ilgus metus svarstėme, kad turėtų atsirasti paskata literatūros kritikams. Vytauto Kubiliaus asmenybė šiai premijai atrodė tinkamiausias vardas, tinkamiausia simbolinė figūra“, – teigia Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto direktorius Mindaugas Kvietkauskas. Reportažas iš pirmosios premijos už literatūros kritiką įteikimo ceremonijos LLTI.
Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.
Kauno valstybiniame muzikiniame teatre – „Zygfrydo Vernerio kabareto” šventinis pastatymas. Dviejų dalių vaidinimas sukurtas iš atskirų teatro ir cirko scenų bei muzikos numerių, naujai skambančių garsiausių pasaulio miuziklų melodijų. "Tokio žanro pastatymo Muzikiniame teatre iki šiol dar nebuvo", – tvirtina spektaklio režisierius Kęstutis Jakštas.
„Mąstydamas apie savo gyvenimą aš gelbėjausi nuo to, kas vyko aplink mane. Aš galvojau tik apie tai, kad kada nors viską aprašysiu knygoje“, – sako Vladas Kalvaitis, kurio novelių romanas „Sustiprinto režimo barakas“ dalyvauja Metų knygos rinkimuose. Pokalbis apie jau aštuntąją  du dešimtmečius brandintą autoriaus knygą – sutiktus žmones, draugystę ir neapykantą, baimę ir ištikimybę – visa tai, kas sugrįžo prisiminimais iš praeities ir vaizdinga, gyva kalba aprašyta.
 
Ved. Alma Valantinienė.
 
„Ryto allegro“ gruodžio 5 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.
http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...