captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar galimos grėsmės nacionaliniam saugumui neprivers žmonių dar labiau susvetimėti?

Valstybės saugumo departamentas pristatė reklaminę kampaniją: žmonės raginami pasitarti su specialistais, jei su jais bando užmegzti ryšį nepažįstami žmonės, siūlantys įvairias paslaugas ar besidomintys jų darbo specifika. Anot departamento, tai gali būti nedraugiškų valstybių bandymas verbuoti. Tačiau ar tai nepaskatins žmonių susvetimėjimo ir nereikalingo įtarumo?

Europos Parlamentas pradėjo svarstyti rezoliucijos projektą dėl išaugusios terorizmo grėsmės, kibernetinių išpuolių ir energetinio pažeidžiamumo. Siūloma sukurti Europos gynybos sąjungą, kuri veiktų kartu su NATO.

Pristatomas jauno verslo barometras. Anot jo autorių, tai leidžia ne tik suprasti, kokiomis nuotaikomis šiuo metu gyvena, kaip savo perspektyvas vertina jaunieji verslininkai, bet ir matyti per kelerius metus įvykusius  pokyčius.

Rubrika ,,Mokslo vardai‘‘. Produkto dizainerės Barboros Adamonytės-Keidūnės projektas „Beatdrops“ (bytdrops) – dar vienas būdas prisidėti prie sveiko ir tvaraus gyvenimo. Tai – „Raffaello“ saldainio dydžio užkandis, pagamintas iš vietinių trintų daržovių ir vaisių, o gabaliuko kevalas, gaminamas iš augalinės želatinos, taip pat valgomas ir leidžia geriau įsisavinti maistines medžiagas.

Tęsiame radijo dokumentikos ciklą, pasakojantį apie Lietuvos miestelius, kurie prieš Antrąjį pasaulinį karą buvo gausiai apgyvendinti žydų. Šį kartą – apie Kelmę.

Laidą veda Artūras Matusas ir Jurgita Čeponytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Lapkričio 22-osios, antradienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...