captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: produkto dizainerė Barbora Adamonytė-Keidūnė

„Sunkiausia, bet ir įdomiausia yra gamyba. Net minimaliausio objekto pagaminimui kas kartą reikalingos vis kitos technologinės ir medžiagų žinios. Kuriant vis kitokius objektus, tai yra nuostabus būdas mokytis“, – prisipažįsta produkto dizainerė, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos dėstytoja Barbora Adamonytė-Keidūnė, kurios idėja „Beatdrops“ pateko į pasaulio geriausiųjų 50-ą tarptautiniame konkurse „Electrolux Ideas Lab“.
Produkto dizainerė Barbora Adamonytė-Keidūnė. Laurynos Narkevičiūtės nuotr.
Produkto dizainerė Barbora Adamonytė-Keidūnė. Laurynos Narkevičiūtės nuotr.

„Dauguma žiūrovų filmą suprato kaip pabėgėlių istoriją, o štai man svarbiausia šiame filme buvo prarasto pasitikėjimo tėvu problema“, – sako Visaras Morina, Berlyne gyvenantis Kosovo režisierius, Lietuvoje pristatęs filmą, vaizduojantį prieškario Kosovą „Tėvas“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.  

„Jei jau prieš kokius 15 metų iš Šiaurės atsklisdavo arogantiškos žinios, kad estai ne tik susitvarkė protingiau už likusius skandinavus, bet ir apskritai yra protingiausi, tai šiais metais mūsų žiniasklaidoje pasirodančios naujienos iš Estijos ima rimtai knisti. Jos nuolatos pabrėžia, kad toje mistinėje šalyje viskas iš esmės yra geriausia, ir vargu ar Rojuj būtų geriau. Nes ten gali nebūti interneto“, – savo komentare sako meno kritikas Vaidas Jauniškis.

„Sunkiausia, bet ir įdomiausia yra gamyba. Net minimaliausio objekto pagaminimui kas kartą reikalingos vis kitos technologinės ir medžiagų žinios. Kuriant vis kitokius objektus, tai yra nuostabus būdas mokytis“, – prisipažįsta produkto dizainerė, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos dėstytoja Barbora Adamonytė-Keidūnė, kurios idėja „Beatdrops“ pateko į pasaulio geriausiųjų 50-ą tarptautiniame konkurse „Electrolux Ideas Lab“. Pokalbis su ne vienu apdovanojimu, tarp jų – „Red Dot Design Concept Award 2014“ ar „Geras Dizainas 2015“ – įvertinta kūrėja apie industrinį dizainą, unikalių idėjų įgyvendinimą ir kiek meninės kūrybos yra produkto dizainerio darbe?

„Ryto allegro“ lapkričio 22 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...