captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Lapkričio 22-ąją minime Šventosios Cecilijos, muzikos globėjos dieną. Tai – visų muzikų ir muziką mylinčių žmonių šventė. Apie Šventąją Ceciliją – pirmadienio viktorinoje.
Šventoji Cecilija.
Šventoji Cecilija.

„Filmų vaikams, ypač lietuviškų, nepaprastai trūksta. Karta, užaugusi be savo nacionalinės animacijos, pasakų, liaudies išminties ir palikimo yra stipriai apvagiama. Tų spragų nebebus galima užpildyti vėliau, nes animacija yra dalis vaikystės“, – sako tarptautinio animacinių filmų festivalio „Tindirindis“ direktorius, režisierius Valentas Aškinis.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Literatūros kritikės Elžbietos Banytės naujų knygų apžvalgoje – Nobelio premijos laureato Mario Vargas Llosa autobiografinis romanas „Tetulė Chulija ir rašeiva“, Alano Lightmano apysaka „Einšteino sapnai“ bei vienos ryškiausių Izraelio literatūrinio gyvenimo figūrų Efraimo Baucho knyga „Savižudžių saulė“, kurioje daug kalbama apie Vilnių.

Lapkričio 22-ąją minime Šventosios Cecilijos, muzikos globėjos dieną. Tai – visų muzikų ir muziką mylinčių žmonių šventė. Tad pirmadienio viktorinoje – apie Šventąją Ceciliją.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ lapkričio 21 d., pirmadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...