captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: LNOBT paramos fondas „Orfėjaus lyra“ kviečia į labdaros koncertą

„Per nevisą veiklos dešimtmetį fondas „Orfėjaus lyra“ labdarai ir paramai surinko daugiau kaip 500 tūkstančių litų. Buvo paremtos solistų stažuotės, skirtos 22 stipendijos jauniesiems menininkams, nupirkti pučiamieji instrumentai teatro orkestrui, choro moterims – koncertiniai kostiumai, kai kurių operų pastatymai“, – apie LNOBT paramos fondo „Orfėjaus lyra“ darbus pasakoja jo vadovė Birutė Vizgirdienė.  
Laidos vedėja Laima Ragėnienė.
Laidos vedėja Laima Ragėnienė.
„Per nepilną veiklos dešimtmetį fondas „Orfėjaus lyra“ labdarai ir paramai surinko daugiau kaip 500 tūkstančių litų. Buvo paremtos solistų stažuotės, skirtos 22 stipendijos jauniesiems menininkams, nupirkti pučiamieji instrumentai teatro orkestrui, choro moterims – koncertiniai kostiumai, kai kurių operų pastatymai“, – apie LNOBT paramos fondo „Orfėjaus lyra“ darbus pasakoja jo vadovė Birutė Vizgirdienė.
 
„Aš labai pasitikiu vaikais ir tikiu, kad jie klausys. O jeigu neklausys – guzas man į kaktą“, – sako aktorė Inesa Paliulytė, Kauno dramos teatre pastačiusi spektaklį apie Astridą Lindgren.
 
Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.
Su rubrika „Požiūris“ – meno kritiko Vaido Jauniškio kultūros komentaras. „Kasdien per troleibuso garsiakalbį minima vieta negali nieko nereikšti – antraip kam mes Černiachovskius Kudirkomis keitėme?“ – apie miesto transporto stoteles klausia autorius.
 
„Per nevisą veiklos dešimtmetį fondas „Orfėjaus lyra“ labdarai ir paramai surinko daugiau kaip 500 tūkstančių litų. Buvo paremtos solistų stažuotės, skirtos 22 stipendijos jauniesiems menininkams, nupirkti pučiamieji instrumentai teatro orkestrui, choro moterims – koncertiniai kostiumai, kai kurių operų pastatymai“, – apie LNOBT paramos fondo „Orfėjaus lyra“ darbus pasakoja jo vadovė Birutė Vizgirdienė. Apie filantropijos tradiciją Lietuvoje ir konkretaus  fondo veiklos principus, jo „virtuvę“ ir iškilmingą Kalėdų koncertą pokalbis studijoje su fondo „Orfėjaus lyra“ vadove B.Vizgirdiene, fondo komiteto narėmis Nerija Kaspariene ir Nijole Galiniene, dirigentu Martynu Staškumi, fondo stipendininkais operos solistais Vaidu Vyšniausku ir Rafailu Karpiu.
 
 
Ved. Laima Ragėnienė.
 
„Ryto allegro“ antradienį, gruodžio 4 dieną, nuo 8.08 val. iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...