captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: kandidatas į užsienio reikalų ministrus L. Linkevičius

Kandidatas į užsienio reikalų ministrus L. Linkevičius sako matantis galimybių pagerinti Lietuvos santykius su kaimynais.
Kandidatas į užsienio reikalų ministrus L. Linkevičius.
Kandidatas į užsienio reikalų ministrus L. Linkevičius.

Kandidatas į užsienio reikalų ministrus L. Linkevičius sako matantis galimybių pagerinti Lietuvos santykius su kaimynais, ir teigia, kad Lietuva gali prisidėti skatindama glaudesnį ES dialogą su Baltarusija, kurioje jis šiuo metu eina ambasadoriaus pareigas. 51 metų socialdemokratas po susitikimo su prezidente D. Grybauskaite pirmadienį teigė, kad jų nuostatos užsienio politikos klausimais sutampa. Kalbėdamas apie prioritetus, kandidatas į ministrus išskyrė ryšius su Šiaurės ir Baltijos šalis, minėjo būtinybę palaikyti glaudžius darbinius santykius su partneriais ES, JAV ir sąjungininkais NATO.

Pirmadienį partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderis R. Paksas paskirtajam premjerui A. Butkevičiui pateikė naują kandidatą į vidaus reikalų ministrus. Pirmadienio rytą A.Butkevičiaus kabinete Seime įvyko darbinis trijų koalicijos partnerių – Socialdemokratų partijos, Darbo partijos bei partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderių – pasitarimas.  Būsimasis premjeras A. Butkevičius brifinge plačiau apie politines ir ekonomines aktualijas.   

Kaip sekasi  neįgaliems žmonėms integruotis į visuomenę?  

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Savaitės istorija“.

 

 „Lietuvos diena“ gruodžio 3 d., pirmadienį nuo 13.00 val. iki 15.00 val. per LRT Radiją.

Laidos vedėja  M. Lučkaitė.

Laidos redaktorius Č. Burba.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...