captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: Tymo turgelio išlikimo galimybės neaiškios

Savivaldybei paskelbus naują konkursą dėl Tymo turgelio administratoriaus pozicijos, iškilo daug klausimų, į kuriuos buvo stengtasi atsakyti susitikime su Vilniaus miesto savivaldybės vadovais. Jų teigimu, Tymo turgelis nesilaikė sutartyje nustatytų reikalavimų, kaltinamas neskaidria veikla. Asociacija „Tymo turgelis“ tai neigia, pateikdama savus argumentus.
tymoturgelis.lt nuotr.
tymoturgelis.lt nuotr.

Įprasta, kad kaimo žmonės labiau linkę dirbti, negu aptarinėti, gilintis į valdžios sprendimus. Dažniausia sukrunta ir garsiai pasisako tada, kai tie sprendimai, juos ima, kaip sakoma, smaugte smaugti. Ir į valdžių pasikeitimus žiūri rezervuotai,  atsargiai, sakydami – pagyvensim pamatysim. Dažnas dar pastebėdavo, kad gero nelauk, nes Seime ar Vyriausybėje vieni miestiečiai, nieko neišmanantys apie darbą ir gyvenimą kaime. O ką apie  šiuos Seimo rinkimus laimėjusius Valstiečių ir žaliųjų sąjungos narius svarsto, ko iš jų tikisi žemdirbiai? Šįkart laidoje – keleto Dzūkijos ūkininkų mintys.

Didieji laukų darbai kaime jau baigti, žmonės turi daugiau laiko pabendrauti, aptarti įvairius dalykus. Vos prieš gerą savaitę buvusios Vėlinės, gausiai lankomos kapinės sukėlė įvairių minčių. Tad dabar gera proga Mažulonyse pasvarstyti kapinių lankymo, mirusiųjų pagerbimo ir kapų puošimo tema. Ir dar aptariama, – kodėl miestuose, tik pasibaigus Vėlinėms, susirūpinta pasirengimu Kalėdoms.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, lapkričio 9 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...