captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: jie man netrukdo

Taip apie pabėgėlius sako dauguma Ruklos gyventojų. Rukloje jau du dešimtmečius veikia Pabėgėlių priėmimo centras. Čia lankėsi žurnalistas Zenonas Gipiškis. Laidoje – jo parengtas pasakojimas.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Seimo rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga dėl valdančiosios koalicijos derasi su Socialdemokratų partija. Ar bus sutarimas? Jei taip, tai – koks?

JAV prezidento rinkimų kampanija – finišo tiesiojoje. Kas taps šalies vadovu – paaiškės lapkričio 8 d.

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičiaus dalyvaus šventiniame renginyje, skirtame Lietuvos ir Šventojo Sosto visiškai atkurtų diplomatinių santykių 25-mečiui paminėti. Vizito Romoje metu ministras taip pat susitiks su pagrindinių Italijos žiniasklaidos priemonių apžvalgininkais.

Lietuvos oro uostai ruošiasi dideliems pokyčiams. Kitąmet vasarą vienam mėnesiui šalies aviacijos centru taps Kauno oro uostas, nes keturioms savaitėms bus uždarytas Vilniaus oro uostas. Didelius pokyčius reikės suvaldyti Vilniaus oro uosto vadovo pareigas perimančiam Olafui Martensui.

Svarbiausi ir įdomiausi šios savaitės istorijos įvykiai.

Su rubrika „Labas rytas, Europa“ pasakojimas iš Londono.

Populiariausios prekės Lietuvoje – maišelis ir loterijos bilietas. Tokie tyrimo rezultatai nustebino ir pačius jo rengėjus. Kodėl?

Laidą veda Darius Kuodis ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Lapkričio 7-osios, pirmadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...