captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: prašančiųjų Kalėdų paramos daugėja

Vilniaus rotušėje vyksta jubiliejinė – dešimtoji – Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė. Šiemet savo kalėdines tradicijas vilniečiams ir miesto svečiams pristato 28 valstybių ir bendruomenių bei 5 tarptautinių mokyklų atstovai.

Vilniaus rotušėje vyksta jubiliejinė – dešimtoji – Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė. Šiemet savo kalėdines tradicijas vilniečiams ir miesto svečiams pristato 28 valstybių ir bendruomenių bei 5 tarptautinių mokyklų atstovai. Kalėdų labdaros mugę organizuoja Tarptautinė moterų asociacija, vienijanti Lietuvos ir užsienio moteris iš diplomatinio korpuso ir verslo bei visuomeninių organizacijų. Nuo 2003 m. prie mugės organizavimo prisidėjo šimtai savanorių, buvo surinkta per 2,5 mln. litų. Rėmėjų ir mugės lankytojų paaukoti pinigai buvo skirti organizacijoms, kurios rūpinasi vaikais, moterimis ir vyresnio amžiaus žmonėmis.

Gruodžio 1-ąją minime pasaulinę AIDS dieną. „Per dešimt šių metų mėnesių Lietuvoje užregistruoti 134 nauji ŽIV infekcijos atvejai, t.y. dvigubai daugiau negu pernai“, – sako Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro vadovas Saulius Čaplinskas.

Taip pat laidoje: apie Vilniuje vykstantį 12-ąjį tarptautinį sportinių šokių festivalį; didžiuosiuose Lietuvos miestuose įžiebiamos Kalėdų eglės.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – gruodžio 1 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...